Bukiety okolicznościowe i kosze

Bukiet mieszany Tulipan słonecznik, alstromeria Santini, Aster

Bukiet mieszany składający się z czerwonego tulipana słonecznika, czerwonej alstromerii, zielonego Santini i fioletowego Astra.

Bukiet o tematyce bardzo kolorowej i radosnej. Przeplatające się w nim kwiaty przypominają łąkę. Taka kolorystyka daje wiele radości i optymizmu. Możemy go podarować na każdą okazję: urodziny, imieniny, jubileusze, podziękowania i każdy radosny moment w naszym życiu.

Bukiet z Róż

Bukiet z czerwonej róży ułożony metodą spiralną.

Na Państwa życzenie mogą zostać ułożone w każdej ilośći i długości róż. Na indywidualne życzenie Państwa możemy je udekorować. Taki bukiet nadaje się na każdą okazję: imieniny, urodziny, śluby, podziękowania, jubileusze lub jako bukiet niespodzianka.

Bukiet mieszany Róża biała

Gałązka różowa i biała eustoma.

Bukiet mieszany skłądający się z białej róży, gałązki białej róży oraz białej i różowej Eustomy. Białe i lekko różowe dodatki nadają subtelność, harmonię i delikatność, a całość przeplatają delikatnie drobne listki pistacji. Kwiaty te komponują się pięknie. Taki bukiet nadaje się świetnie na różne okazję: urodziny, imieniny, śluby, podziękowania lub po prostu sprawić komuś przyjemność.

Kosz z kwiatów mieszanych

Bukiet z kwiatów mieszanych

Przepiękny kosz z kwiatów mieszanych

Bukiet Lilia Róża Goździk Eustoma

Bukiet mieszany z pięknej pudrowej róży Talea białej Lilii, białej Eustomy i różowego goździka.

Połączenie tych kwiatów nadaje jemu subtelność i elegancję. Kwiaty wzajemnie się kompoują i są bardzo dobrze dopasowane. Bukiet taki możemy podarować na każdą okazję: imieniny, urodziny, jubileusze, śluby, podziękowania lub sprawić komuś przyjemność.

Kosz na 50-te urodziny

Składający się ze słodyczy i owoców. Ozdobnie zapakowany.

Kosz na podziękowanie ze słodyczami i owocami

Delikatny wianek komunijny

Letni bukiet mieszany z kwiatów

Wianek Bożonarodzeniowy

Flowerbox

Czyli pudełko z kwiatami, doskonały prezent dla ukochanej osoby. Świetnie nadaje się na urodziny, imieniny oraz na ślub. Kwiaty w takiej kompozycji bez problemu można postawić na uroczystym stole, komodzie i będzie doskonałym elementem dekoracyjnym recepcji, kawiarni czy restauracji. Na życzenie klienta pudełko może być udekorowane dowolnymi kwiatami i w dowolnej kolorystyce. Może też być wypełnione słodkimi łakociami.

Bukiet z kwiatów mieszanych

Kompozycja w szkle

Ogród w szkle to unikalna kompozycja roślin doniczkowych wzajemnie współgrających. Są odpowiednio dopasowane żeby ich pielęgnacja nie była uciążliwa i nie sprawiała kłopotu. Na Państwa życzenie wykonujemy ogrody z różnych roślin o różnych formach i każdej wielkości. Świetny pomysł na prezent.

Kosz z 90-ciu róż

Świetnie nadający się na każdą okazje.

Bukiet z kwiatów mieszanych 

Wianek Bożonarodzeniowy