Bukiety ślubne i dekoracje

Florystyka jest naszą pasją.

Do realizacji ślubnych podchodzimy indywidualnie, aby stworzyć niezapomniane chwile i wyjątkowy klimat, bo każdy klient jest dla nas najważniejszy.

Bukiet z Róż

Bukiet z czerwonej róży ułożony metodą spiralną.

Na Państwa życzenie mogą zostać ułożone w każdej ilośći i długości róż. Na indywidualne życzenie Państwa możemy je udekorować. Taki bukiet nadaje się na każdą okazję: imieniny, urodziny, śluby, podziękowania, jubileusze lub jako bukiet niespodzianka.

Bukiet Lilia Róża Goździk Eustoma

Bukiet mieszany z pięknej pudrowej róży Talea białej Lilii, białej Eustomy i różowego goździka.

Połączenie tych kwiatów nadaje jemu subtelność i elegancję. Kwiaty wzajemnie się kompoują i są bardzo dobrze dopasowane. Bukiet taki możemy podarować na każdą okazję: imieniny, urodziny, jubileusze, śluby, podziękowania lub sprawić komuś przyjemność.

Bukiet mieszany Róża biała 

Gałązka różowa i biała eustoma.

Bukiet mieszany skłądający się z białej róży, gałązki białej róży oraz białej i różowej Eustomy. Białe i lekko różowe dodatki nadają subtelność, harmonię i delikatność, a całość przeplatają delikatnie drobne listki pistacji. Kwiaty te komponują się pięknie. Taki bukiet nadaje się świetnie na różne okazję: urodziny, imieniny, śluby, podziękowania lub po prostu sprawić komuś przyjemność.

Bukiet mieszany Tulipan słonecznik, alstromeria Santini, Aster

Bukiet mieszany składający się z czerwonego tulipana słonecznika, czerwonej alstromerii, zielonego Santini i fioletowego Astra.

Bukiet o tematyce bardzo kolorowej i radosnej. Przeplatające się w nim kwiaty przypominają łąkę. Taka kolorystyka daje wiele radości i optymizmu. Możemy go podarować na każdą okazję: urodziny, imieniny, jubileusze, podziękowania i każdy radosny moment w naszym życiu.

Wianek z stylu boho

Doskonale nadający się na wieczór panieński czy ślub.

Bransoletka dla pani świadkowej lub na wieczór panieński

Kompozycja na stół.

Świetnie nadaje się na komunie bądź ślub. Kwiaty Eustomy i róży nawzajem się uzupełniają. Wypełniona naturalną zielenią.

Bukiet z kwiatów mieszanych 

Dekoracja butelek

Bukiet ślubny w stylu boho

Wykonany z białej i kremowej Eustomy z naturalnym prosem i eukaliptusem.

Bukiet ślubny z Eustomy, białej frezji i białej róży

Butonierka dla pana młodego została wykonana  z tych samych kwiatów co bukiet ślubny.

Bukiet ślubny z cali

Klasyczny

Dekorujemy sale w restauracjach oraz kościoły